Series
Ratings
39
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 0.5
City HunterRated ★ 1.5- Bridal MaskRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
BigRated ★ 1.5
JumongRated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5