Series
Ratings
73
Big Little LiesRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
Dragon ZakuraRated ★ 2.0
Lunch QueenRated ★ 3.0
Good Luck!!Rated ★ 3.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
HERORated ★ 3.0
プライドRated ★ 3.5
The Grand FamilyRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5