Series
Ratings
287
Gintama.Rated ★ 4.0- Link Click Season 2Rated ★ 3.0
Link ClickRated ★ 3.5
A Day-off of Kasumi ArimuraRated ★ 2.5
Fena: Pirate PrincessRated ★ 2.5- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.5
- HyperventilationRated ★ 1.0
- Oh No! Here Comes TroubleRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0- Bridgerton Season 4Rated ★ 2.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0- Surely TomorrowRated ★ 2.0
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5- Who Made Me a PrincessRated ★ 1.5