Movies
Ratings
124
A MillionRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 2.5