Series
Ratings
20
Let's EatRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0- Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0