Movies
Ratings
101
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0