Titles you rated
LastRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.0

Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 1.5
Prime Minister and IRated ★ 1.5
PastaRated ★ 5.0