Titles you rated

The Light in Your EyesRated ★ 5.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Queen For Seven DaysRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 0.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
The Liar and His LoverRated ★ 1.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0