Series
Ratings
19
My GirlRated ★ 4.0
On AirRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
1리터의 눈물Rated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0