Series
Ratings
15- My Little TelevisionRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0