Series
Ratings
37
City HunterRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 1.5- Nonstop 5Rated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5