Series
Ratings
205
True DetectiveRated ★ 5.0- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- The DinosaursRated ★ 4.0
- A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 5.0
- The Art of SarahRated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Wonder ManRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0- Offline LoveRated ★ 5.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0