Titles you rated
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- The Åre MurdersRated ★ 2.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
- BTS Monuments: Beyond the StarRated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0- Black MirrorRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5