Series
Ratings
93- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0- Problem Child in HouseRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 5.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
- New my fair PrincessRated ★ 5.0
- Extreme JobRated ★ 5.0
- My Daughter's Men : Dad is WatchingRated ★ 5.0
- We Got Married Season 4Rated ★ 5.0
We Got Married Season 2Rated ★ 5.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 5.0
Devilish JoyRated ★ 5.0- 한국기행 - 국수기행Rated ★ 5.0
- How Do You Play?Rated ★ 5.0