Series
Ratings
40- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
- The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
- Reckless ChallengeRated ★ 4.5

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 4.0
- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
- Movie RoomRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5
ポケットモンスターRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5