Series
Ratings
69- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.5- AdolescenceRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
WakakozakeRated ★ 5.0- How Do You Play?Rated ★ 3.5
- Mr. TrotRated ★ 5.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 5.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0