Series
Ratings
135
Youth of MayRated ★ 4.5- Physical: 100 Season 1Rated ★ 0.5
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.0- Steel Troops Season 2Rated ★ 2.5
- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5

Korean Hostel In SpainRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Youn's StayRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0- Jinny's KitchenRated ★ 1.5
- Earth ArcadeRated ★ 4.0
- Money GameRated ★ 1.0
- AccompliceRated ★ 1.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0- Big Bet Season 2Rated ★ 2.0