Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0- PandoraRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
GyeongjuRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0