Titles you rated
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
SEAL TeamRated ★ 4.0- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0- Zero DayRated ★ 3.5
- Rising Impact Season 1Rated ★ 4.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
For All MankindRated ★ 4.0
For All MankindRated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 4.5- BerlinRated ★ 4.0
Soundtrack #1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
- A Time Called YouRated ★ 3.0