Series
Ratings
151
TakenRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
Unsolved CasesRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Burn NoticeRated ★ 4.5- Cold CaseRated ★ 3.5
Cold CaseRated ★ 3.5
Cold CaseRated ★ 4.0- Cold CaseRated ★ 4.0
プライドRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0- Cold CaseRated ★ 4.0
- Cold CaseRated ★ 4.0
- Cold CaseRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0