Movies
Ratings
183
Kick-AssRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5- Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
D-WarRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0