Series
Ratings
67- Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
- Spring FeverRated ★ 1.0
- CasheroRated ★ 2.0
- Genie, Make a WishRated ★ 2.0
- AemaRated ★ 3.0
- Low LifeRated ★ 3.5
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
MurderbotRated ★ 3.5- Mercy for NoneRated ★ 2.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 3.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- Love ScoutRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Interior ChinatownRated ★ 3.0
- Mr. PlanktonRated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
- What Comes After LoveRated ★ 5.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- The WhirlwindRated ★ 3.0