Series
Ratings
16
UnnaturalRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Better Than UsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0