Series
Ratings
234
Double troubleRated ★ 5.0
He is BeautifulRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Old Miss DiaryRated ★ 4.0