Series
Ratings
48- Love MeRated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- TempestRated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Number You Have DialedRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
HyenaRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
My Roommate is a GumihoRated ★ 5.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.0- Joy of ConversationRated ★ 3.5
- Movie RoomRated ★ 4.5