Series
Ratings
20
Men on a MissionRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
He is BeautifulRated ★ 3.5
Sky of LoveRated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0