Series
Ratings
39- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Comedy RoyaleRated ★ 2.5
- 코미디 리벤지Rated ★ 2.0

Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.5
- Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5