Series
Ratings
19
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Be PositiveRated ★ 3.0- Night singsRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Damn Good CompanyRated ★ 4.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
- Forgotten SeasonRated ★ 3.5

If We Were A SeasonRated ★ 4.0
My Love PatzziRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 수학의 위대한 여정Rated ★ 3.0
- 다큐프라임 - 결혼의 진화Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Just DanceRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0