Series
Ratings
12- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Good PartnerRated ★ 2.5- Gangnam B-SideRated ★ 1.0
- DoubtRated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
MovingRated ★ 4.5