Series
Ratings
24
D.P.Rated ★ 4.5- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 4.0
- AemaRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5- Melo MovieRated ★ 4.0
- The Outstanding WomanRated ★ 3.0
- Flirty Boy and GirlRated ★ 4.0
- My Friend Is Still AliveRated ★ 4.0

PinocchioRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5- Stay StillRated ★ 4.0
- 9 Seconds: Eternal TimeRated ★ 3.0
- Explicit InnocenceRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5