Series
Ratings
380- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.5
MashleRated ★ 1.5- Your Divorce is Served!Rated ★ 3.5
- With You and the RainRated ★ 4.0
- My Special OneRated ★ 2.5
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 3.0- Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, TooRated ★ 1.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 2.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Hikaru no GoRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
Blue BoxRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0