Titles you rated

Why Her?Rated ★ 3.5- Sex/LifeRated ★ 4.0
- Sex/Life Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0- Lala LandRated ★ 3.0
- Cat's PleasesRated ★ 2.0
- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5

The PenthouseRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Marriage Lyrics For Divorce Music Season 1Rated ★ 0.5- Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.0- Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.5
Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.0
Love Scene#Rated ★ 3.5