Series
Ratings
26- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
- Begin Again Season 3Rated ★ 3.0
- Begin Again Season 2Rated ★ 3.0
- Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
- Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.0

Infinite ChallengeRated ★ 4.5- How Do You Play?Rated ★ 2.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5