Series
Ratings
354- Reincarnated as the Daughter of the Legendary Hero and the Queen of SpiritsRated ★ 2.0
- Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 4.0
- Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 2.0- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5- From Old Country Bumpkin to Master SwordsmanRated ★ 3.0
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 3.0- AdolescenceRated ★ 4.0
- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 4.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Tearmoon EmpireRated ★ 3.5
The Great ClericRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.0
Fluffy ParadiseRated ★ 3.0