Series
Ratings
141- A Gentle Noble's Vacation RecommendationRated ★ 3.0
- Hoppechan: Mystery of The Sun Kingdom and The Black-Cheek Team-Rated ★ 0.5
- Reincarnated as a Dragon HatchlingRated ★ 0.5
- Tamon’s B-SideRated ★ 0.5
- Easygoing Territory Defense by the Optimistic LordRated ★ 3.5
- Hell Mode: The Hardcore Gamer Dominates in Another World with Garbage BalancingRated ★ 3.0
- Dead AccountRated ★ 1.0
- Noble ReincarnationRated ★ 1.5
- Roll Over and DieRated ★ 1.5
- The Holy Grail of ErisRated ★ 1.0
The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to SaviorRated ★ 1.0- Kunon the Sorcerer Can SeeRated ★ 1.5
- 29-sai Dokushin Chūken Bōkensha no NichijōRated ★ 2.0
- The Demon King's Daughter Is Too Kind!!Rated ★ 0.5
- The Other World's Books Depend on the Bean CounterRated ★ 4.5
- Tune In to the Midnight HeartRated ★ 1.0
- The Everyday Life of Part-Time Torture WorkersRated ★ 0.5
- Jack-of-All-Trades, Party of NoneRated ★ 1.5
- Tojima Tanzaburo Wants to Be a Masked RiderRated ★ 4.5
- Apocalypse HotelRated ★ 1.0