Movies
Ratings
1894- About FamilyRated ★ 4.5
UnchartedRated ★ 0.5- DreamRated ★ 0.5
- It’s Okay!Rated ★ 0.5

12.12: THE DAYRated ★ 5.0- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
- Holy PunchRated ★ 0.5
WonkaRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 0.5
Bob Marley: One LoveRated ★ 0.5
SmugglersRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 1.5
Our SeasonRated ★ 1.5
Miss FortuneRated ★ 0.5- Cafe MidnightRated ★ 0.5
- 가문의 영광: 리턴즈Rated ★ 0.5
Gods of EgyptRated ★ 0.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 0.5