Series
Ratings
17
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0