Series
Ratings
31
The ChaserRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.5
Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
GokusenRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
HealerRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0