Movies
Ratings
354
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 4.0
Tamako in MoratoriumRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0- Slow VideoRated ★ 3.0

A MuseRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
Marine BoyRated ★ 2.5
Once a ThiefRated ★ 4.0
Election 2Rated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 4.5