Titles you rated
The GiverRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Maiden HeistRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 0.5
The MatrixRated ★ 4.0- Two Cops 2Rated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0