Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0