Series
Ratings
168- Zero DayRated ★ 3.5
- The Perfect CoupleRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0- One DayRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5- Baby ReindeerRated ★ 3.0
- BodkinRated ★ 2.0
- Mask GirlRated ★ 4.5
- Dear ChildRated ★ 3.5
- HappinessRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 3.5- A Killer ParadoxRated ★ 2.0
- Heartbreak High Season 2Rated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.5