Series
Ratings
52
Another Miss OhRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0- Crime Scene 3Rated ★ 3.5
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0