Series
Ratings
28
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.5