Series
Ratings
36
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
War of MoneyRated ★ 3.0
Invisible ManRated ★ 1.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Bates MotelRated ★ 0.5
Orphan BlackRated ★ 0.5
Orphan BlackRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 2.5