Series
Ratings
28
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Running ManRated ★ 4.5

Infinite ChallengeRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
The Greatest MarriageRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 3.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0