Series
Ratings
66
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Better Call SaulRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- My NameRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5- The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5- D.Gray-man HALLOWRated ★ 3.5
- 유희왕 2기Rated ★ 3.0
유희왕 1기Rated ★ 4.5- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
나루토 2기Rated ★ 4.0