Series
Ratings
66
アンジュ・ヴィエルジュRated ★ 5.0
Magic of stellaRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 5.0
The Asterisk War 2nd seasonRated ★ 5.0
Planetarian: The Reverie of a Little PlanetRated ★ 5.0
In the FleshRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Ruby RingRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0- Ohlala CoupleRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Shaun the SheepRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5