Series
Ratings
53
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 3.5