Series
Ratings
37
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0